Predaj len od 18 rokov! Fajčenie vážne škodí Vám a ostatným okolo Vás!

MAB Robusto Maduro

€10,90
Výdatná harmónia čokolády a orieškov oslovila redaktorov časopisu Cigar Journal natoľko, že tejto skvelej cigare prisúdili vo svojom hodnotení 91 bodov.

Ani rušný večierok v početnej spoločnosti nenaruší váš pôžitok z vychutnávania hlbokej a intenzívnej chuti. Na jazyku cítite sýte tóny kakaa a čokolády, cez ktoré sa čoraz intenzívnejšie prediera chuť orieškov vo všetkých jej podobách. Pevná, zručne zavinutá cigara nevyžaduje veľa úsilia pri poťahu a predsa vás obdarí hustým, zamatovým dymom s jemnosťou smotany. V nose zacítite ľahkú sviežosť škorice, klinčekov a muškátového kvetu, ktoré sú jemným, pikantným korením. Práve vďaka nemu získava čokoláda svoju hĺbku a ilúziu prichádzajúcej sladkosti. Zamerajte sa však na oriešky a neunikne vám ani jemný, ovocný podtón tejto cigary. Je atraktívna svojou harmonickou uhladenosťou, ktorá vás zaručene nezunuje.

Pripravte si k cigare kúsok tmavej čokolády, alebo jej spravte spoločnosť rumovým elixírom či dosladzovaným rumom a odhalíte jej podstatu v plnej šírke.
 
 
Sila: Stredná až silná
Krycí list: Maduro
Viazací list: Dominikánska republika
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Počet kusov v balení: 20
Priemer: 20 mm
Dĺžka: 127 mm
 
Cena za 1 kus.
Kód Kód: 218
Kategória: Dominikánska republika